Porušovanie dopravných predpisov autami pošty


Uzavretý
meno
Petra Nitschneider 23. marca 2016

Auta Posty sa chodia kazdy den otacat az takmer k poslednemu rodinnemu domu napriek zvislej dopravnej znacke - Zakaz vjazdu, okrem dopravnej obsluhy. Auta Posty nie su dopravna obsluha a aj keby boli, budova posty je pred znackou, nie za nou. To ze auta posty su velke a pri budove posty by sa museli otacat na niekolkokrat ich neopravnuje porusovat dopravne predpisy. Zvlast v mieste, kde sa zdrzuju deti (areal skolskeho dvora).

25. marec 2016

orbitalfunk

Vozidla Slovenskej posty, a.s., maju vydane vynimky z dopravnych znaciek, t.j. z ustanoveni zakona c. 8/2009 z.z., konkretne z paragrafu 140 ods. 1 pism. b), nezavidte im laskavo, hadam to nemaju nosit pesi...
25. marec 2016

Michal K.

to nie je o zavisti. u nas v karlovej vsi rano jazdil postar s autom krizom cez detske ihrisko ako zavodnik. v case medzi siedmou a osmou, ked tadial chodia deti do skoly. stazoval som sa slovenskej poste, a tiez mi oznamili, ze maju vynimku. kludne mozu pouzivat vozik na kolieskach ako vo viedni. tam si nikto nedovoli takto arogantne obchadzat zakony, ani posta.
07. august 2016

Damian

ak si to chcete poriesit aby sa to nedialo napiste si radsej na tuto organizaciu, oni poriesia aj taketo veci...a vynimky sa naucia kulturnejsie spravat, hlavne ked sa to da a je to len o neochote a arogantnosti v mnohych pripadoch: https://www.facebook.com/zelenahliadka/?fref=ts
07. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
08. marec 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

samospráva sa vyjadrila, že zodpovednosť za podnet má mestská polícia. V prípade, že sa podobná situácia zopakuje, treba zavolať na políciu.

Podnet uzatváram.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
08. marec 2021

Michal K.

kym zavolate MsP a ak vobec pridu o pol hodinu, auto je davno prec.
08. marec 2021

Silvia Vilhanová

Pán Michal K.,

Vašu odpoveď som upravila, útočné komentáre sú proti pravidlám OPS.

Ak máte lepší nápad na vyriešenie daného podnetu, nech sa páči, podeľte sa oň.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
09. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hliadky MsP Váš podnet preveria a v prípade zistenia porušenia zákona budú priestupky riešiť. Ukladanie bariér, zmeny alebo doplnenia vodorovného a zvislého dopravného značenia však nie je v kompetencii MsP. Na takéto úkony je príslušný správca komunikácie. Avšak vozidlá Slovenskej pošty, a.s., majú vydané platné výnimky podľa § 140 zákona č. 8/2009 Z. z..
Ďakujeme za podnet.

Bc. Marcela Ťarcha

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania