Jazda po chodníku, rozrývanie trávnika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
František 22. marca 2016

Jazda po chodníku, rozrývanie trávnatej plochy. Holíčska 46. kotolňa pri ZŠ. (zamestnanci)

12. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Momentálne je stav trávnatej plochy v okolí teplárne vo vyhovujúcom stave. Zatiaľ nie je nutné osádzať zábrany do zelene.

MÚ BA - Petržalka
12. jún 2019

František

Dobrý deň

Pre vašu informáciu vozidlá spoločnosti Veolia jazdia naďalej po chodníku. Porušujú zákon číslo8/2009 .z. o cestnej premávke.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania