Zavadzajúci označník zastávky

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Na nastúpišti na Hečkovej (smer Rača) je jediný východ a aj tam zavadzia označník zastávky. sa kočíkom, nákupným vozíkom či invalidným vozíkom je takmer nemožné prejisť bez toho aby človek neohrozil seba blízko idúcou električkou. Prosím upraviť označník ako na Račianskom mýte, kde je pripevnený na zábradlie a nezavadzia v ceste chodcom. Ďakujem

23. marec 2016

Michal

Dobry podnet. Nechce sa mi verit, ze by bol oznacnik umiestneny v sulade s normami. Rozhodne zavadzia viac ako stromy na Zilinskej.
30. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ďakujeme za Váš podnet. DPB, a.s. výmenu označníkov zatiaľ realizoval len na frekventovaných zastávkach, v súčasnej dobe sa rieši nový vizuál zastávkových označníkov, ktoré sa budú prednostne osádzať na električkové zastávky.



Odb. marketingu a komunikácie DPB
10. júl 2016

Netro

vyriešené, označník nahradený iným typom
10. júl 2016

Netro

ešte jedna foto
11. júl 2016

Tomas

taktiso zavadzia aj na zastavke ursinyho smer raca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania