Skládka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Andelo 24. marca 2016

Na Betliarskej ulici v blízkosti Melrose sa vytvára nelegálna skládka.

13. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Pozemky na Betliarskej ulici smerom k čističke odpadových vôd nie sú v správe ani vo vlastníctve mestskej časti Bratislava-Petržalka. Nehnuteľnosť, na ktorej sa drobný odpad nachádza je vo vlastníctve súkromných osôb. Mestská časť vyzve vlastníka nehnuteľnosti, aby zabezpečil odvoz odpadu.

mestská časť BA-Petržalka
26. február 2017

Petrzalcan

Odpad na Betliarskej

Na Betliarskej ulici, na ceste medzi chorvatskym ramenom a hotelom Melrose, autobusovym depom a pod. je pozdlz tejto cesty na oboch stranach mnozstvo odpadu po celom jej useku, na roznych miestach.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania