Vrak auta blokujúci parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Michal Hán 19. decembra 2012

Dobry den,

chcel by som nahlasit nepojazdne odstavene auto bez SPZ na Jasovskej ulici c.2. Stoji tu uz dlhsiu dobu.

Dakujem vopred, chcel by som aj pochvalit prevadzku tejto stranky na podnety, super napad.

07. január 2013

Odpoveď samosprávy

Vrak auta Ford tmavovomodrej farby, ktorý bol umiestnený na parkovisku na Jasovskej ulici 2, sme v mesiaci december 2012 a v súlade so zákonom č. 223/2001 o odpadoch dali už odstrániť.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
07. január 2013

Michal Han

Dobry den pani Podmajerska a tim domeny odkazprestarostu,

chcem sa podakovat za rychle vyriesenie podnetu a este raz pochvalit prevadzku tejto stranky, je to super napad.

Prajem krasny den a vela uspechov.

Michal Han

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania