Nefunkčná elektrická skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri Velkom Drazdiaku sa na strane pri Antolskej nachadza tato prazdna a popisana elektricka skrinka. Asi uz neplni funkciu

20. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Zodpovednosť:

Západoslovenská distribučná, a.s., tel.: 0850 333 999

MČ Petržalka
23. máj 2016

Miriam

Zapadoslovenska distribucna s tym vraj nemoze urobit nic, pretoze skrina nepatri jej, ale zakaznikovi, a mam sa vraj znovu obratit na mestsky urad. Cislo pozemku podla gku.sk je 5539.
01. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Na Veľkom Draždiaku sa nachádzajú 3 takéto bývalé elektrické rozvodné skrine. Elektrárne sa k tomu nehlásia, nakoľko tam už nie je žiaden odber. Aby sme vyšli v ústrety obyvateľom, rozhodli sme sa, že ich odstránenie zabezpečí v priebehu mesiaca jún mestská časť Petržalka

mestská časť BA-Petržalka
09. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Oznamujeme, že všetky nefunkčné elektrické skrinky na Veľkom Draždiaku, ku ktorým sa nehlásil žiaden vlastník, zlikvidovala mestská časť na vlastné náklady.

mestská časť BA-Petržalka
13. jún 2016

Miriam

Dakujeme :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania