Veľký výtlk na ulici Švábinského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 31. marca 2016

Prosim, tento vymol je fakt obrovsky, a uz je tu dlho. prosim o zacelenie vozovky, nech sa da normalne jazdit.

Velka vdaka

06. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Opravu výtlku na ulici Švabinského zabezpečíme v najbližšom možnom termíne.

mestská časť BA-Petržalka
03. marec 2017

Alexander Kutka

Uz je to asi rok vyriesene. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania