Chýbajúci priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Peter 28. decembra 2012

Chybajúci priechod pre chodcov v blízkosti školy. prosím nastriekať. dakujem.

http://goo.gl/maps/G8SlN

09. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa disponibilných kapacít a finančných prostriedkov sa budeme snažiť podnet zrealizovať.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
10. január 2013

Petržalčan

Ten chodník vizerá tiež úchvatne ...
21. október 2015

Peter

kolko rokov budete malovat ten prechod?
17. august 2016

migel001

Hlavne, ze sa tu upravuje niekolko priechodov pre chodcov na krizovatke Sintavska, Smolenicka, ale ze sa neda bezbarierovo prejst po chodnikoch od zastavky Betliarska az k nemocnici, to zodpovednych netrapi...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania