Slabé osvetlenie dvora

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
T. 29. decembra 2012

Dvor na Sancovej je velmi slabo osvetleny.

24. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Nevieme sa však k nemu vyjadriť, pretože nepoznáme konkrétne miesto. Na Šancovej je niekoľko dvorov, pomohlo by nám preto, keby ste upresnili adresu, ktorého domu sa to týka. Na nahlasovanie porúch verejného osvetlenia môžete využiť aj priamu linku na 24-hodinový dispečing 02/6381 0151.


Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania