Padnuté konáre

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Juliette 31. decembra 2012

Chcem upozornit na popadane konare na cyklotrase na useku od nemocnice na Antolskej po precerpavaciu stanicu na konci Chorvatskeho ramena. Hoci je zima, ale pocas peknych dni (nepocitajuc leto) sa cyklotrasa menu na malu promenadu kam chodia cele rodiny, alebo mamicky a oteckovia s kocikmi na prechadzky. Po nedavnych ladovych dnoch popadalo v BA dost konarov, ako aj tu na danom mieste. A z laickeho pohladu na niektore konare je sanca, ze este par ich moze spadnut a mozno aj niekoho zranit. Hoci kazdy clovek ma snad kusok zdraveho rozumu, a pri pohlade na vec si nejak vie vypocitat ci je bezpecne vobec tade ist, treba sa o to postarat.

(fotene 29.12.2012)

23. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dobrý deň , po zimnom období bola vykonaná údržba padnutých stromov a konárov na cyklotrasách. Problémom ostávajú stromy, ktoré sú naklonené nad trasu. V blízkej budúcnosti bude zabezpečený orez kritických konárov. Zároveň však sme limitovaný, pretože stromy sa nachádzajú v chránenom území.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania