Vyvalené stlpiky pri ZST Petržalka oproti Tescu na cyklochodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Stefan 06. apríla 2016

Dobry den,

Na cyklochodniku su vyvalene stlpiky. Bolo by ich vhodne opät pripevnit kým cez nie niekto nepreletí na bicykli.

Dakujem

07. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Odstránenie poškodených stĺpikov zabezpečíme ešte tento týždeň. Ich nahradenie zabezpečíme prostredníctvom zmluvného dodávateľa.



mestská časť BA-Petržalka
21. apríl 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

Dobry den, ani dnes, 21.4. 2016 stlpiky neboli doplnene
20. máj 2016

Stefan

Je tam dalsi vyvaleny stlpik
20. máj 2016

Stefan

Je tam dalsi vyvaleny stlpik
20. máj 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

chyba 5 stlpikov aj dnes 20.maja 2016
27. máj 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

Odpoved mailom spred tyzdna, MU Petrzalka pise:
Dobrý deň,

stĺpiky zatiaľ neboli osadené z dôvodu , že zmluvný partner , ktorý nám zabezpečuje opravu a dodávku poškodených značiek
zatiaľ nemohol dodať stĺpiky v pôvodnom termíne. /problematický je hrot na stĺpiku zapustený do podkladného betónu, ktorý sme navrhli aby bol z iného materiálu ako pôvodný z dôvodu ťažšej poškoditeľnosti/.
Pri posledne urgencii v utorok nám sľúbili, že by dodávka s osadením by mohla byť do 14 dní.
Odstránenie uvedeného problému na cyklotrase denne urguje aj vedúci investičného referátu Ing. arch Nemec.
S úctou,
30. máj 2016

Stefan

To je dobra informacia. Uchytenie tych stlpikov bolo onicom. Treba ich zabetonovat.
30. máj 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

ano, dobra sprava takmer po 2 mesiacoch :( a kontaktovania mestskej casti mailami a telefonovanim :):)
30. máj 2016

Stefan

Viem dobre o com pisete. Pri niektorych podnetoch co som tu pozadaval som is tym tiez presiel :)
Ale ten pocit po dobre odvedenej praci stoji za to. Takze va drzim palce aj nadalej .
30. máj 2016

Stefan

Viem dobre o com pisete. Pri niektorych podnetoch co som tu pozadaval som is tym tiez presiel :)
Ale ten pocit po dobre odvedenej praci stoji za to. Takze va drzim palce aj nadalej .
30. máj 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

:)
netreba veci nechat plavat, treba dosledne trvat na napravach :)
pekny den
04. jún 2016

sunnyvale esodanica@gmail.com

Najnovsia info zo dna 3.juna 2016:
Urad pise:
v zmysle telefonického rozhovoru s pracovníčkou firmy Sates, stĺpiky na Kopčianskej ulici budú osadene v priebehu budúceho týždňa.

Pracovníci investičného referátu pri Miestnom úrade budú priebeh sledovať.
10. jún 2016

Stefan

Tak firma naisnataloval 3 zo 6 stlpikov? Da sa podnet povazovat za vyrieseny? Podla mna ano.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania