Prístup ku škole na Fadruszovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Jozef 06. apríla 2016

Ráno pri príchode do školy na Fadruszovej ulici je značný problém vyhnúť sa vozidlám, ktoré odchádzajú, resp. prichádzajú, bez toho, aby rodičia s prvákmi nemuseli vstupovať na "trávnik" vedľa komunikácie. V prípade, že zaprší, je to badať aj na obuvi.

07. apríl 2016

U NAS TAKA OBYCAJ

som zvedavy na uradnicku odpoved !
07. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

do Operatívnej komisie pre dopravné značky a dopravné značenie na bratislavskom Magistráte navrhneme osadenie dopravnej značky B 3 Zákaz vjazdu všetkých motorových vozidiel s dodatkovou tabuľkou E 12 Okrem dopravnej obsluhy, ktorá povoľuje vjazd obyvateľom, bývajúcim na tejto komunikácii.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania