Dlhodobo odstavene nepojazdé auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Stefan 07. apríla 2016

Na Lenardovej ulici v krizovatke s Gercenovou je odstavene auto s PP znackou uz skoro 2,5 roka. Auto ma neplatnu emisnu aj STK, je nepojazdné a naburane. Vedla neho a pod ním je na ceste aj dost spiny a je tam aj upchaty kanalizačný vpust.

11. apríl 2016

Stefan

Prosim admina o odstranenie fotky cierbeho BMW. Dostal sa tam omylom. Dakujem
19. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

O uvedenom vozidle Ford Mondeo striebornej farby, evidenčné číslo PP 003BR, vieme. Po zistení majiteľa sme mu zaslali upozornenie na odstavené vozidlo. Majiteľ má podľa polície trvalý pobyt v Poprade, poštu však prebral v Bratislave. Vozidlo neodstránil ani nespojazdnil, preto sme požiadali odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii Okresného úradu Bratislava o vyradenie vozidla z cestnej premávky. Ak bude vozidlo vyradené z cestnej premávky, požiadame políciu o vyradenie vozidla z policajnej evidencie. Až po vyradení vozidla z policajnej evidencie môžeme dať vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
05. máj 2017

Lubbo

Auto pred par dnami zmizlo a nezabera parkovacie miesto konecne. Dakujeme!
07. máj 2017

Stefan

Ano zmizlo. Treba podakovat p. L.Milnickemu z miestneho uradu Petržalka. ktorému to nie je lahostajé. Aj ja dakujem ešte raz.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania