Rozbitá dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Rozbita a rozdrtena pomerne nova dlazba na Trnavskom. Reklamovat. Opravit. Udrziavat.

28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme postúpili na riešenie oddeleniu koľajových tratí DPB, a. s., ktoré sa ním zaoberalo, dlažba na zbiehavej výhybke bola opravená.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania