Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. januára 2013

Na parkovisku pred vchodom Belinského č. 25 v Petržalke je dlhodobo, už niekoľko rokov, odstavené a pravdepodobne nepojazdné osobné vozidlo, model Alfa Romeo 156, strieborná farba, ŠPZ BA156JT. Vozidlo má vypustené pneumatiky, je obrastené machom, javí známky hrdze a nemá pripevnené pravé spätné zrkadlo (toto sa nachádza položené pred vozidlom). Vozidlo nemá nálepky TK a EK. Keďže je v lokalite málo parkovacích miest, privítali by sme riešenie tohto problému.

10. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo Alfa Romeo s EVČ BA 156 JT už máme zaevidované. V spolupráci s dopravným inšpektorátom sme zistili majiteľa vozidla, ktorého sme listom vyzvali na spojazdnenie vozidla poprípade jeho odstránenie z verejného parkoviska. Doporučená zásielka sa nám vrátila s poznámkou, že adresát je neznámy. Následne sme požiadali Register obyvateľstva ( REGOB) o zaslanie adresy majiteľa. REGOB nám potvrdil tu istú adresu majiteľa vozidla. V súčasnosti sa nevieme nakontaktovať na majiteľa vozidla. Mestská časť Bratislava-Petržalka nemá k dispozícií určené parkovisko, ktoré by spĺňalo všetky požiadavky a mohla ho využívať na odťahovanie dlhodobo odstavených áut.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
22. január 2013

Anonymný užívateľ

Podľa informácií od miestnych obyvateľov majiteľ auta odcestoval pred rokmi do Francúzska a otvtedy už nedal o sebe vedieť. To by vysvetľovalo jeho nezastihnuteľnosť.
21. apríl 2013

Anonymný užívateľ

Stav vozidla sa medzičasom zhoršil. Vozidlo už nemá zadnú ŠPZ a má rozbité pravé predné okno.
21. apríl 2013

Anonymný užívateľ

Opravujem sa, rozbité je ľavé predné okno.
21. apríl 2013

Anonymný užívateľ

Za stieračom vozidla bola pred pár mesiacmi výzva miestneho úradu majiteľovi vozidla. Odvtedy sa stav zhoršil a nič sa neudialo.
29. september 2013

maco

Okno je uz zalepene a auto je nejake moc ciste ale urcite sa odtial nepohlo
25. február 2019

Martin U

Strieborná Alfa Romeo bola z Belinského odstránená. Vyriešené. Treba aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania