Prípojka z D2 na D1 v smere od Rakúska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. januára 2013

Dobry den
Kazde rano sa stretavam so situaciou, kedy neohladuplni vodici prichadzajuci z Bratskej ulice smerom na most Lafranconi nedavaju prednost vodicom iducim z D2 smerom do centra. Velakrat sa dokonca stava, ze prechadzaju priamo na D2 aj napriek hrubej plnej ciare. Bolo by mozne namontovat obmedzovace, ktore by zabranili zaradeniu do laveho jazdneho pruhu az na uroven, kedy sa uz neda pripojit priamo na D2 cez plnu ciaru, ale samostatnym pruhom, ktory je na to urceny? Zaroven by sa vyriesilo obmedzovanie schadzania z D2 na Einstainovu ulicu.
Dakujem

07. júl 2013

Matej

Pokiaľ viem, NDS už v júni zmenila vodorovné značenie v tomto mieste tak, aby k takémuto radeniu nedochádzalo. Takže táto požiadavka je tým pádom už zrejme vyriešená.

Vodiči z Bratskej sa radili priamo na diaľnicu aj z dôvodu, že na kolektore, po ktorom po správnosti mali prejsť, iní vodiči bezdôvodne znižovali rýchlosť a tým znižovali plynulosť premávky. Každopádne takéto radenie už v súčasnosti nie je možné.
08. júl 2013

peter

Ano, momentalne je to vyriesene k predpokladam spokojnosti viacerych. Dakujem za spolupracu a pomoc pri rieseni problemu.

Peter (zadavatel poziadavky)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania