Nelegálna reklama pri ŽST Devínska Nová Ves

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Michal K., 11. apríla 2016

Reklama zavesena na zabradlii pri stanici Devinska Nova Ves nevyzera dva krat legalne. Prosim preverit

11. apríl 2016

Obyvatelka DNV

zobrat noznice...
31. august 2016

Obyvatelka DNV

tabule su uz dlsiu dobu minulostou

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.