Autosklo na Zálužickej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Jan Bakos 11. apríla 2016

Majiteľ vozidla BA 767 AY "odložil" staré čelné sklo z auta vedľa smetného koša na sklo. Samozrejme zozadu, takže si ho smetiari pri vysýpaní koša asi ani nevšimnú až kým sa nerozbije.
Navyše som si nie celkom istý tým, či autosklo vôbec patrí do kontajnera na sklo.

12. apríl 2016

alkoholik

čelné sklo z deawei nexia
15. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za podnet.
Na základe vyjadrenia spoločnosti OLO a.s., autosklo nepatri do kontajnera na separovaný zber skla. Ide o upravený druh skla. Z tohto dôvodu ho tato spoločnosť neodvezie.
Nakoľko za čistotu a poriadok na stojisku kontajnerov zodpovedá za vlastníkov bytov správca bytového domu, je povinný sklo odstrániť.

S pozdravom


kancelária starostu
20. august 2018

Lukáš Bartošovič

Trochu som sa popozeral v okoli problemoveho miesta a s potesenim konstatujem, ze celne sklo z Daewoo Nexia bolo odpratane (ale kam, ked ho nikde nechcu?). Zrejme to znamena, ze podnet je vyrieseny.
21. august 2018

Jan Bakos

Tipujem, ze len tak do kontajnera. Smetiari to nemaju sancu skontrolovat a ked je to uz v spalovni, tak co s tym...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania