Nelegálne zabratie priestoru?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 11. apríla 2016

Dobry den,

Chcem sa spýtať či MU vie o tomto zabratí priestoru a či ho aj majiteľ z jablonovej 6 dá aj do pôvodného stavu.

Dakujem

20. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujeme Vám za podnet, podnet sme preverili. Zistili sme priestupcu. Spis bol dňa 19.4.2016 odstúpený na Okresný úrad v Bratislave ako správa o výsledku objasňovania.

S pozdravom



kancelária starostu
17. máj 2016

Ružinov - Prievoz

Bude to mesiac odkedy ste zistili priestupcu a stále sa nič nezmenilo. Nielenže sa tam stále nachádza stavebný materiál ale už si to obľúbili aj robotníci ktorý u priestupcu pracujú. Zaujímalo by ma ako to postupuje ďalej alebo čakáme kým si dotyčný dokončí svoje opravy a následne pri kontrole zistite že sa tam už nič nenachádza? A podnet bude vyrieseny a zeleň zrevitalizovať z miestnej kasy? Dakujem
21. jún 2016

Ružinov - Prievoz

Odstránené a lepšie to už asi nebude cize vyriesene!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.