Zeleň zasahujúca do chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Neudrziavana vysadba na ulici Jasovska vyrazne zasahuje do chodnika, situaciu este zhorsuju parkujuce auta, takze prechod je velmi obtiazny.

13. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Riešenie podnetu zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
04. máj 2016

michal sabo

Zelen bola ostrihana, vdaka. Lepsie by vsak bolo keby si toto mestska cast strazila sama. Je to taky problem?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania