Nepriechodný chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. januára 2013

Na Jungmannovej ulici v Petržalke je zlomený strom. Prechod okolo je nebezpečný. Je aj nepriechodný preto, že je plný zaparkovaných áut.

05. január 2013

Juliette

sla som tade za cias snehu v decembri a vobec by ma nenapadlo ze tam je chodnik :-D
05. január 2013

madarska sova

Chodnik tam je, ale kvoli "genialnemu" rieseniu vedenia Jantarovej cesty sa tam plocha na parkovanie straca. Vodici tam potom uz parkuju ako teliatka, lebo nemaju inde miesto. Mestski policajti na to samozrejme kaslu, hoci by tam bola zlata bana.
23. január 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet,
jeden z nosných konárov vŕby na Jungmannovej ulici bol pri nedávnych mrazoch zlomený, nakláňa sa ponad chodník, čím spôsobuje nepriechodnosť chodníka a hrozí vznik škody na zdraví a majetku. Z uvedeného dôvodu sme požiadali Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka o operatívne zabezpečenie orezu predmetného stromu.
Parkovanie a jazda na chodníkoch je problém „ne“vykonávania represií poriadkovými zložkami. V rámci našich možností budeme opäť apelovať na to, aby mestská polícia bola usmerňovaná k tomu, aby takýto počin vodiča (jazda aj parkovanie na chodníku) riešila prísnejšie ( § 23 zákona č. 8/2009 Z.z.).

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania