Štrk na dopravnom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Vyriešený

Na oblubenom dopravnom ihrisku (resp. asfaltovej ploche) na Heyrovskeho ulici je sustavne vysypany strk zo susediaceho detskeho ihriska na plochu, kde sa bicykluje a beha mnozstvo deti. Kolobezkovanie a korculovanie je kvoli sucasnemu stavu takmer nemozne alebo velmi nebezpecne. Ziadam strk z plochy pozametat a zabezpecit pravidelnú udrzbu.

16. apríl 2016

Natalia Václavová

Štrk dnes svojpomocne pozametali rodičia z Lamača. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli.
18. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

MČ Lamač pravidelne zabezpečuje čistenie ihriska od naneseného štrku. Problém je v tom, že deti pri svojich hrách tento štrk vynášajú zo susediaceho detského ihriska, čomu MČ Lamač môže len ťažko zabrániť. Toto by malo byť v záujme rodičov.

Ing. Marek Poláš, Odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač
25. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Štrk bol odstránený. Ďakujem.

Mgr. Svetlana Maňová, vedúca samostatného referátu školstva a samostatného referátu vnútornej správy, MÚ MČ Ba - Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania