Upchaté kanály

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. januára 2013

U zastávky MHD na Hrobákovej v Petržalke pred novým obytným domom sú 2 upchaté kanály

18. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Predmetné 2 ks uličných vpustov pri nástupišti zastávky MHD Hrobákova na Osuského ulici nie sú v správe Hlavného mesta SR Bratislava - oddelenia cestného hospodárstva. Nachádzajú sa na spevnenej ploche, ktorá nie je v našej správe. Je potrebné kontaktovať správcu priľahlej nehnuteľnosti, ku ktorej predmetná spevnená plocha prislúcha.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
03. máj 2013

Zbynek

Aktuálny stav: kanály sú opäť upchaté
04. september 2019

Martin Uváček

Neriešené.
04. september 2019

Martin Uváček

Správca priľahlej budovy a parkoviska pred ňou, kde kanále nachádzajú. On by mal byť podľa odpovedi MČ a magistrátu zodpovedný.
13. jún 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania