Zničená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
bibiana zigova 13. apríla 2016

Dobrý deň, na Hradskej ulici, zastávka MHD Šípová smer do mesta - na Astronomickú ul. je zničená dopravná značka označujúca prechod pre chodcov.
Prosím o nápravu. Ďakujem

18. apríl 2016

bibiana zigova

Dopravná značka je už opravená. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania