Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 15. apríla 2016

Dobry den, uz asi rok tu parkuje nepojazdne auto, a blokuje uzitocne miesto pre obyvatelov. Asi by bolo dobre ho odtiahnut. Dakujem

19. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Podľa evidenčného čísla BA 581BF sme cez portál ministerstva dopravy, kde sú umiestené vozidlá, ktorých technický stav bol preverený v stanici technickej kontroly, zistili, že vozidlo má platnú kontrolu do 17. 02. 2018. Z uvedeného dôvodu nemáme dôvod vozidlo riešiť.

mestská časť BA-Petržalka
25. marec 2018

Marián

Mohli by ste tento podnet ešte raz preveriť? Vami uvedený dátum 17. 02. 2018 prednedávnom bol a auto sa z miesta celkom iste nepohlo. Ďakujem
25. marec 2018

Michal Haman

Podnet som preposlal samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
11. júl 2018

Alexander Kutka

Dobry den, stale ziadna odpoved z Petrzalky?
Vdaka
13. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
17. júl 2018

Alexander Kutka

Vdaka. Mesto uz nalepilo na celne sklo oznam, ze ho do 60 dni odtiahne.
09. august 2018

Andrej Mišina

Super... bude o miesto viac na parkovanie :)
20. september 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo odstránila mestská časť Bratislava - Petržalka.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania