Diery v betónovom chodníku pod nadchodom Jasovská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
migel001 15. apríla 2016

Pod nadchodom Jasovska od predajne Terno v smere ku kostolu alebo predajni LIDL su v betonovom chodniku take terenne nerovnosti - diery - ze sa tade ani neda prejst s kocikom, nehovoriac uz o invalidnom voziku a pod. Podotykam, ze iny chodnik alebo ina moznost ako-tak bezbarieroveho prechodu tu nie je...
Prosime o urychlenu napravu.

08. jún 2016

Martin z Jasovskej

Migel...súhlas....zase na to všetci kašlú...hlavne že máme 4 inšpektorov poriadku, ktorý to ale asi nevidia....
a okrem toho sa tadiaľ aj tak nedá prejsť lebo je tam odvšadiaľ cítiť neskutočný zápach močoviny od bezdomovcov ktorý okupujú celé okolie Jednoty
11. marec 2021

Martin Uváček

Bez zmeny. Bez riešenia.
11. marec 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania