Dôslednejšie kontrolovanie prejazdu jednosmerkou

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Moje Meno 11. januára 2013

Krajna ulica v casti zhruba od Tatrabanky az po spolocnost Milking jednosmerna, smerom od Galvaniho na Studenu. Obyvatelia nedalekej bytovky a domov, ale s oblubou vyuzivaju skratku do protismeru, cim porusuju pravidla cestnej premavky. ZIadam preto o doslednejsie kontrolovanie daneho useku policiou, nakolko sa nejedna o par jednotlivcov, ale o permanentne jazdenie do protismeru, dovolim si vacsiny pouzivatelov automobilov z danej lokality.

14. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Bratislava - Ružinov vo veci dôslednejšieho kontrolovania prejazdu jednosmerkou požiadala veliteľa Mestskej polície Bratislava - Ružinov o častejšie vykonávanie kontrol v uvedenej lokalite. Súčasne sa obrátime s požiadavkou na Krajský dopravný inšpektorát o častejšie vykonávanie kontroly dodržiavania predpisov v danej lokalite.

Tatiana Baáriová, kancelária starostu
15. január 2013

M. T.

jeden z dneska, hneda kia soul ECV: BL161AF
29. január 2013

M. T.

Dnes pre zmenu VW Passat, ECV: BA251FV, pravdepodobne zamestnanec Milkingu...
06. február 2013

jednosmerka

Keby som mala cas, zaplnim server fotkami z tohto useku a to len za jeden den. Kazdy jeden den mi minimalne jeden (vacsinou su to dvaja traja) vodic znaly zakonov vlezie do cesty a tvari sa, ze mu v tej jednosmerke naozaj zavadziam. Dnes som sa ledva vyhla SPZ PT dalej si nepamatam, musela som sa vyhybat. Policia by mala naozaj co robit, keby sa odstavila tak aby majaky na aute neboli vidno.
11. február 2013

M. T.

Cervena Fabia BL928DY, za volantom pani, ktora takto jazdi denno denne.... takisto ako jej suseda z oproti na bielom audi a ecv DT, ktora sa uz startovala vyrazit do protismeru...
04. apríl 2013

M. T.

tento podnet je mozne oznacit ako nerieseny. za 3 mesiace sa absolutne nic nezmenilo. auta si veselo jazdia do protismeru a policajti tam od nahlasenia podnetu hadam neboli ani raz...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania