Dlhodobo odstavené vozidlo bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
dobrý_sused 21. apríla 2016

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK a EK. Ďakujem
http://www.seka.sk/ov/DF10390403E920130A04DA

22. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme Vám za podnet. Samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (EČV) sú v kompetencii Okresného úradu - odbor pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené na priame vybavenie.

S pozdravom

kancelária starostu
06. november 2017

dobrý_sused

Stav po vyše 1 a pol roku:
15. september 2018

Lukáš Bartošovič

toto vozidlo uz na Salviovej ulici nie je, podnet by preto mohol byt oznaceny ako VYRIEŠENÝ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania