Zlomená breza

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 11. januára 2013

Na Dolezalovej ulici je po silnych mrazoch zlomena breza, zasahujuca cez chodnik az na ulicu. Pri silnejsom vetre sa hruby konar moze odlomit a ublizit chodcom.

14. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Bratislava - Ružinov obdržala Váš podnet, v ktorom ste nás upozornili na zlomený konár na breze na Doležalovej ulici, parc. č. 15095/30, kat. úz. Trnávka. Oznamujeme Vám, že Váš podnet sme zaslali na vybavenie Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, nakoľko uvedená parcela, na ktorej sa strom nachádza, je v ich správe.


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
10. apríl 2013

Lenka

Breza je bezpecne zrezana. Vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania