Diera na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
marel 12. januára 2013

Pri výjazde z Krásnohorskej ulice na Betliarsku na značke "STOP" je už vyše roka diera v asfalte, ktorá sa stále zväčšuje. Ak sa do nej nechcete pri odbáčaní doľava trafiť musíte vojsť do protismeru.

21. január 2013

ovcan

pocas tychto mrazov nam diera pekne rastie do krasy, som zvedavy, kedy sa samosprava rozhybe. inak zislo by sa aj obnovit vodorovne znacenie
24. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Vyspravenie predmetného výtlku bolo objednané u nášho dodávateľa a bude realizované v závislosti od jeho kapacitných možností a klimatických podmienok.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
24. január 2014

Anonymný užívateľ

Toto bolo dávnejšie už vyriešené, diera je zaplátaná. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania