Vrak auta na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Petra P. 01. mája 2016

Na Lipskeho 3 na parkovisku je dlhodobo (cca rok) odstaveny havarovany vrak auta Rover, prosime o vyriesenie, zabera parkovacie miesto.

02. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Predmetné vozidlo sa nachádza na parkovisku medzi bytovými domami na Lipského ulici 3-5. Pri obhliadke bolo zistené že platnosť TK a EK bola do 04/2016. Na základe týchto
informácií sme požiadali Okresný úrad Detva o preverenie technického stavu predmetného vozidla. V
prípade že vozidlo má nevyhovujúci technický stav Okresný úrad Detva vozidlo vyradí z premávky na pozemných komunikáciách, následne my zabezpečíme odtiahnutie vozidla. Tento postup bol zvolený v čase, keď vozidlo malo platnú TK a EK, v takýchto prípadoch treba preverovať či nemá majiteľ vozidla zadržaný technický preukaz pretože ako je zrejmé z fotodokumentácie vozidlo bolo s najväčšou pravdepodobnosťou havarované.

M. Blažej
Oddelenie územného rozvoja a životného prostredia MČ Dúbravka
11. júl 2016

natasa

Vrak na Lipského 3-5 Dúbravka

Od zimy niekto zaparkoval toto nabúrané vozidlo a odstránil značky, boli tuším Bansko-Bystrické... zaberá miesto na parkovanie
08. august 2018

Petra P.

Vyriesene, vrak odtiahnuty. Dakujeme
20. september 2018

Lukáš Bartošovič

Odkaz pre administratora - ako bolo napisane vyssie, podnetu mozete dat status VYRIEŠENÝ - alebo treba fotografiu? Rad vyhotovim...
08. júl 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, nastal cas pre udelenie statusu VYRIEŠENÝ, kedze ten vrak uz na predmetnom parkovisku DAVNO nie je
dokazom nech su tieto dve aktualne fotografie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania