Prechod pre chodcov Mudrochova ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin Bak 01. mája 2016

Dobrý deň
Pri vyústení Mudrochovej ul. do Kubačovej ul. chýba prechod pre chodcov. Denne tadiaľ chodia tisíce ľudí, s kočíkmi, dôchodcov o palici, napriek tomu tu nie je vyznačený prechod pre chodcov a obruvníky nie sú znížené na úroveň vozovky.
Pre nedostatok parkovacích miest parkujú autá tak ako na obrázku, prípadne ešte jedno navyše, ktoré treba obchodzať, často do cesty, križovatka je neprehľadná, chodci ohrozovaní.
S pozdravom

02. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

koncom júla bol na Mudrochovej bol dokončený nový bezbariérový priechod pre chodcov.
Parkovanie áut konštatuje zákon o cestnej premávke, pokiaľ auto stojí na priechode, treba volať políciu, ktorá to bude riešiť ako priestupok.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania