Nebezpečná diera na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. januára 2013

Na ceste sa nachádza nebezpečná diera na ceste, je to na ulici Rybničná za BEZ-kou, ako je odbočka k priemyselnému parku v pravom pruhu. Nákladné autá prechádzajú mierne do protismeru a neznalí do nej vpadajú, pričom nárazy môžu poškodiť vozidlo.

17. január 2013

Odpoveď samosprávy

Váš podnet sme podstúpili dňa 15.1.2013 na Magistrát hl.m. SR Bratislava, ktorý spravuje a vlastní uvedenú komunikáciu - štátnu cestu III/5021 Rybničná. O výsledku opravy výtlku vás budeme informovať.

S pozdravom

Ing. Andrea Jašková
Referát cestného hospodárstva
MČ Bratislava -Vajnory
21. február 2013

Dušan

Hazardujete so zivotmi a majetkom ludi. Urychlene vykonajte napravu na celom useku Rybnicnej cesty. Dakujeme.
02. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

Samospráva hlavného mesta venuje mimoriadnu pozornosť oprave povrchov ciest v meste, čoho dôkazom sú jednania zastupiteľstva na ktorých sa schválili mimoriadne finančné prostriedky na tento účel, a taktiež dohoda so samosprávnym krajom, ktorý sa bude spolupodieľať na týchto opravách, ale aj rokovanie s vládou SR, ktorá tiež vyčlení mimoriadne finančné prostriedky pre samosprávy. Výtlky sa opravujú priebežne, už odkedy to umožňujú poveternostné podmienky, podľa časových možností a dôležitosti závady. Priebežný zoznam opravovaných komunikácií denne zverejňujeme na stránke mesta www.bratislava.sk - Samospráva opravuje výtlky (link: http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700000&id=11036156).

Rybničná ulica bola opravovaná 23. marca 2013.Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania