Zničené zábradlie pri zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Časť zábradlia chýba

09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Infromovali sme o ňom dispečing, ktorý preverí situáciu. V prípade, že patrí do našej spávy urobíme nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
15. jún 2016

Peter Oravec

Rozbité zábradlie na Dolnozemskej ceste

Na Dolnozemskej ceste pred Ekonomickou univerzitou je rozbité zábradlie. Prosím o opravu.
13. júl 2016

jozef

Polamane zabradlie, zastavka ekonomicka

uz dlhsiu dobu na "zelenom" pase medzi zastavkami Ekonomicka univerzita polamane zabradlie. nehodla to dat nikto do poriadku? dakujem
06. júl 2018

Miriam

Vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania