Nezmyselný nápis na stĺpe

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pomohol by mozno sprej proti grafitom

02. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Na telefonickú výzvu stavebného úradu dňa 2.5.2016 vlastník reklamnej stavby oznámil, že nápis odstránil.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania