Parkovanie na tráve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 17. januára 2013

Parkovanie na tráve, ničenie zelene v obci.

29. január 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet bol preposlaný na mestskú políciu so žiadosťou o riešenie uvedeného priestupku.

S pozdravom

Tatiana Rattayová, ref. ŽP MÚ DNV
30. august 2018

Barbora Glancova

Tento podnet je nerelevantný, na danom mieste vzniklo parkovisko a nikto tam už na tráve neparkuje
02. september 2018

Barbora Glancova

Tento podnet je nerelevantný, na danom mieste vzniklo parkovisko a nikto tam už na tráve neparkuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania