Svojvolné ilegálne nájazd, značenie, parkovanie na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Peter Ondavsky 01. mája 2016

predpokladam ze svojvolne ilegalne vytvorenie najazdu na chodnik (kedze sposob vyhotovenia najazdu v ziadnom pripade nezodpoveda normam, tak urcite...) a zvlastne, pravdpepodobne tiez svojvolne ilegalne vodorovne dopravne znacenie na chodniku, a parkovanie znemoznujuce priechod po chodniku

27. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Značenie na chodníku nie je dopravným značením. Značenie na komunikácii je neplatné – nebolo odsúhlasené v Komisii pre určovanie dopravných značiek a dopravných zariadení – bude zatreté šedou farbou. Nájazd bude v rámci bežných udržiavacích prác komunikácií odstránený.

S pozdravom

kancelária starostu
11. marec 2022

Daniel

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Znacenie na chodniku bolo obnovene. Ide o znacenie regulovaneho parkovania?
13. marec 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne odoslaný.

S pozdravom,
Admin.
14. marec 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]

Ďakujeme
30. marec 2022

Daniel

Znacenie bolo premalovane sedou farbou. Doplni samosprava odpoved?
13. máj 2022

Daniel

Podnet mozno uzavriet, na uvedenom useku chodnika sa od spustenia PAAS neparkuje, ciary boli premalovane sedou farbou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania