Nelegálna reklama na cirkus na Kopčianskej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Nacbo Ynmynona 02. mája 2016

Na Kopčianskej a pravdepodobne aj na mnohých iných uliciach sú reklamy na cirkus. Sú na stĺpoch popri cestách, kde nemajú čo robiť, ale ako bonus sú niektoré z nich umiestnené akurát vo výške dopravných značiek, aby mohli vodičom skomplikovať ich sledovanie. Žiadam mesto, aby zakročilo voči takémuto hrubému porušovaniu zákona.
Na foto je na prvých dvoch stĺpoch slon a na treťom je v rovnakej výške značka. Na druhej strane cesty je to rovnako

10. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme správcu. ten po preveeení situácie bu´d bude informovať firmu Siemens, alebo urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
11. máj 2016

Peter

standardny postup kym to vy budete preverovat cirkus sa zbali a azbali aj tie papundekle a nic sa nevyriesi. keby ste tie smeti strhli a znicil bolo by po probleme, nie vy budete mesiac rozmyslat co s tym...
08. september 2017

Nacbo Ynmynona

Prosím označte podnet ako Uzavretý.
10. september 2017

Peter

jasne cirkus si to pozbieral, pride dalsi a bude to znova tak je to len odsunute ale nie vyriesene problem trva naďalej
10. september 2017

Nacbo Ynmynona

Admin - prosím označte podnet ako Uzavretý, tak ako píšem vyššie. Lebo vyriešené to naozaj nie je a aj teraz som v inej časti petržalky videl podobnu reklamu. Ďakujem.
11. september 2017

Michal Haman

"Uzavretý" ako status nie je v ponuke. Dávam to ako Neriešený, pretože doteraz sa nepristúpilo k systematickej regulácii takejto reklamy a podobné podnety sa každoročne opakujú, keď príde cirkus.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
31. máj 2020

Martin Uváček

Podnet dávno neaktuálny, treba oho označiť ako uzavretý.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania