Zebru, prechod a chodník treba znovu natrieť na Budovateľskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Stanislav I. 05. mája 2016

Na Budovateľskej ulici, pri vjazde z Kulíškovej je slabo vyznačený prechod pre chodcov, zebra ktorá upozorňuje aby pri vjazde do jednosmerky neparkovali autá a chodník pre chodcov.

09. august 2016

Abrador

10. august 2016

Stanislav Ivan

Dobrý deň,
v prvom rade ďakujem veľmi pekne za výborne natretý úprechod a vyznačenie chodníka,
rád by som ale upozornil, že ešte treba natrieť aj tú zebru aby nám pri vjazde do jednosmerky neparkovali autá. Toto značenie bolo urobené mestom na našu žiadosť, aby nám autá pri vjazde nejazdili po trávniku.

Ďakujem veľmi pekne za dodatočné doriešenie.

S pozdravom,
Stanislav Ivan
04. október 2017

Stanislav Ivan

Značenie V13 pri vjazde na Budovateľskú už nie je dobre vidieť.

Značenie V13 pri vjazde na Budovateľskú už nie dobre vidieť.
Následkom čoho nám tam zvyknú parkovať autá a polícia má tým pádom zbytočnú robotu s pokutovaním a nám následne jazdia potom autá v zákrute po trávniku.

Ďakujem MiU Ružinov za riešenie problému.
31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Obnovu dopravného značenia v tejto lokalite evidujeme a máme ju zaradenú do harmonogramu opráv dopravného značenia.

MU Bratislava - Ružinov
31. október 2017

Stanislav I.

Dobrý deň,
značenie V13 bolo znovu natreté.
Ďakujem veľmi pekne MiU Ružinov za jeho vyriešenie.

Podnet môžte označiť za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania