Parkovisko na cyklochodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Matúš Morong 05. mája 2016

Vjazd, parkovanie a výjazd motorových vozidiel na vyznačenej a frekventovanej cyklotrase. Ich vodiči obmedzujú a ohrozujú pohyb cyklistov. Prosím o osadenie príslušného dopravného značenia (zákaz vjazdu), fyzickú bariéru (napr. stĺpik), prípadne iné vhodné a spoľahlivé riešenie.

05. máj 2016

Peter

Stači zavolat par krat zname tel.cislo 159....oni si to uz medzi sebou povedia a prestanu tam parkovat...
05. máj 2016

Jana Kolárová

159 v parkovaní ešte nič nevyriešila
05. máj 2016

Peter

Ale prd, volal som par dni po sebe ked parkovali na chodniku za chrbtom fotografa, pri ceste rovno a už tam neparkuju....treba volat stále, musia prist a riesit.
05. máj 2016

Jana Kolárová

Potom asi v širokom okolí ZŠ O.Nepelu sú iní policajti lebo tam sa sústavne parkuje v zákazoch, pešej zóne, napriek množstvu tlf ..... kuk na príspevky. Policajti tu nevyriešili vôbec nič
12. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Cyklotrasa je označená zvislým dopravným značením C 8 Cestička pre cyklistov, ktoré zakazuje vjazd vozidiel. Vjazd je však možný aj z ulice Mlynské nivy, ktorá je v správe Magistrátu. Prípadné dopravné značenie alebo dopravné koly je potrebné požiadať na magistráte.





kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.