Panónska semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ada 06. mája 2016

Na Panónskej pri ČS Shell a ŽST Petržalka (smerom do mesta) došlo nedávno k prestaveniu semaforov a to tak, že sa narušila zelená vlna. Autá sa pri ČS rozbehnú na zelenú a pri ŽST zase brzdia, pretože zelená naskočí so značným oneskorením. Narúša sa plynulosť premávky a úsek sa najmä v ranných hodinách upcháva.
Ďakujem za preverenie.

24. máj 2016

Ada

Dakujem, uz je to prestavene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania