Reťaz okolo stromu na Vajnorskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Nacbo Ynmynona 08. mája 2016

Na Vajnorskej je okolo kmena stromu uviazana retaz. Ziadam jej odstranenie, kym ju strom neobrastie.

18. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Ako nás informoval správca urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
29. apríl 2017

Nacbo Ynmynona

Pred takmer rokom mal správca urobiť nápravu, ale reťaz je stále na strome. Vidno, že reťaz niekto povolil, ale to nie je riešenie. Reťaz na strome hádam nemá čo robiť. Aký učel tam plní? Prosím o jej odstránenie. Ďakujem
08. september 2017

Nacbo Ynmynona

Kedy správca zo stromu odstráni reťaz?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania