Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

nepojazdné vozidlo

09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

O automobile vieme, už riešime jeho odstránenie.
Viac o odstavených motorových vozidlách a postupe ich riešenia sa dozviete na našej webovej stránke:
http://www.dubravka.sk/files/documents/miestny_urad/zoznamy/vraky-evidencia.pdf

Rastislav Bagar, prednosta
09. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň p. Kissa

ďakujeme Vám za podnet. Predmetné vozidlo má platnú technickú a emisnú kontrolu do roku 2017.
Z tohto dôvodu sme požiadali OÚ Bratislava, Odbor dopravy a pozemných komunikácií o preverenie technického stavu tohto vozidla, pričom sme okresný úrad upozornili na skutočnosť, že vozidlo je dlhodobo odstavené, chýbajú niektoré súčasti vozidla ako je zrejme z fotodokumentácie a očividne nie je v prevádzkyschopnom stave.

M. Blažej
Oddelenie územného rozvoja a životného prostredie MČ Dúbravka
18. september 2018

Lukáš Bartošovič

presiel som cele parkovisko medzi ZS a MS Pri krizi a tento stary Ford sa uz na nom nenachadzal - podnet je vyrieseny, 3x hura!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania