Dlhodobé parkovanie cez celý chodník a jazda po trávniku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

sustavne parkovanie cez cely chodnik a jazda aut cez (byvaly) travnik. mestska policia odmieta riesit systematicky priestupky.

13. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za podnet. Odporúčame v prípade páchania priestupku kontaktovať príslušníkov MP, ktorí majú v priamej kompetencii riešiť predmetný skutok.

S pozdravom

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania