Daewoo Nexia bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
dobrý_sused 11. mája 2016

Poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK a EK. Ďakujem

01. február 2017

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

Ing. Jarmila Marušincová
referát životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
jarmila.marusincova@staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania