"Smetisko"

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Andrej Gejdoš 31. januára 2013

Dobry den, vedla potravin na Riazanskej/Varsavskej si ktosi urobil privatne smetisko. Je to neuveritelne!!!

31. január 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
ďakujeme za podnet. Na jeho riešenie dozrú inšpektori verejného poriadku v súčinnosti s EKO podnikom VPS.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
31. január 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Na jeho riešenie dozrú inšpektori verejného poriadku v súčinnosti s EKO podnikom VPS.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
31. január 2013

Andrej Gejdoš

Dakujem a len dufam, ze co najskor, a ze inspektori sa objavia skor ako potkany...
31. január 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
odpad bol uložený vo vreciach (4 ks) a bol presunutý ku košu, ktoré pravidelné čistenie zabezpečuje EKO podnik VPS. V rámci pravidelného čistenia košov bude odstránený aj spomenutý odpad.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
31. január 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

odpad bol uložený vo vreciach (4 ks) a bol presunutý ku košu, ktoré pravidelné čistenie zabezpečuje EKO podnik VPS. V rámci pravidelného čistenia košov bude odstránený aj spomenutý odpad.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
31. január 2013

Andrej Gejdoš

Dakujem kompetentym za velmi rychle riesenie a vyriesenie problemu!!! Klobuk dole!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania