Chýbajuce kanalizačné vpuste na parkovisku a osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
Ing. Richard Kubala 31. januára 2013

Dobrý den
na parkovisku pri Čiližskej 1 chýbajú kompletne všetky kryty na kanalizáciu a je odrezaný stožiar verejného osvetlenia, do kanálov môže vbehnúť auto alebo spadnuť človek, na mieste stožiara verejného osvetlenia trčia drôty večer pod prúdom, Je to velmi nebezpečný stav. Nedaleko je detské ihrisko, parkovisko je dost obsadené občanmi, Na tmavom parkovisku pravidelne vykrádaju auta

23. apríl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Ďakujeme za Váš podnet. Uvedené parkovisko na Čiližskej ul. nepatrí do správy magistrátu hl. mesta, je v správe príslušnej mestskej časti.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania