Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ivan Magál 16. mája 2016

Pridavam podnet, aky krasny prechod pre chodcov mame roky cez Kazansku ulicu. Neziadam jeho upravu k lepsiemu, prave naopak, mohli by tie zaburinene ostrovceky este viac zvacsit, pripadne vymysliet pre chodcov aj ine nastrahy.
Dakujeeeme :-)

16. máj 2016

Netro

Krása!!
17. máj 2016

Jana Kolárová

toto je už len krôčik ku komunizmu. myslela som si, že podobné je možné len v krajine sovietov, ale vidím, že aj v SR
17. máj 2016

Ja

Toto sa moze stat len v Slovakistane
02. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Kazanska ulica je v správe hlavného mesta SR Bratislavy, kde stavebno technické riešenie ostrovčekov priechodov pre chodcov je plne v kompetencií hlavného mesta.

Mestská časť
Bratislava Podunajské Biskupice
23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

správca dopravného značenia dal obnoviť jestvujúci priechod pre chodcov, podľa nášho názoru v danom území je lepšie takéto riešenie ako žiadne. Stavebná úpravu cesty a ostrovčeka by si vyžiadala značné finančné náklady, ktoré v rozpočte nie sú.


Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
23. jún 2016

Ivan Magál

ANO, presne takto som si to predstavoval....tupost anonyma z Oddelenia komunikacie a marketingu je paraaaadna, dohovie co uvadzal v motivacnom liste, ked sa uchadzal o tuto poziciu....uahahahahaaaaa !!!!
23. jún 2016

Michal Oravec

Mile OPS, toto je vsetko len nie "Vyrieseny" podnet. Na co sa tu hrame? Podla tohto principu by na akukolvek zvratenost, na akykolvek podnet na tejto stranke, mohol "Starosta" odpovedat "finančné náklady, ktoré v rozpočte nie sú" a tym to hasne.

Naozaj toto chcete?

Naco je potom tato stranka? To si mozu rovno na Magistrate aj MC nastavit automaticky odpovedac a maju naveky pokoj amy ostatni mame naveky humus na uliciach.
23. jún 2016

Peter Oravec

Súhlasím s Ivanom a najmä s Michalom. OPS by sa mal nad sebou hlboko zamyslieť. Inak je sám paródiou na riešenia.
27. august 2016

Roland

Vzhľadom k tomu, že na druhej strane je vybudovaný ostrovček, ku ktorému nevedie žiadny prechod a defacto je nevyužitelný (viď. toto), je to dosť absurdná odpoveď od mesta. Keby lepšie koordinovali, zadávali a hlavne kontrolovali vykonané práce, tak mohli byť ostrovčeky tam kde sú potrebné.
Keby bol aspoň ten vybudovaný ostrovček využitý a potiahli tam ten prechod, keď už tam teda je.
18. október 2016

bibiana zigova

Mili zamestnanci magistratu, odporucam, aby ste si preklikali tieto stranky a precitali si odpovede inych samosprav. Na riesenie problemu nie su vzdy nevyhnutne peniaze, niekedy staci zdravy rozum. Radsej nepiste nic, ako stanovisko, ktore si mozete zadat ako autoreply.
18. október 2016

Peter Oravec

... a OPS pri klasifikácii podnetu čaká na čo? Na potlesk? na 100:0? Alebo?
01. september 2018

Ivan Magál

Priechod pre chodcov aktualizovane.

Tak sa komusi podarilo pohnut trosicku s priechodom pre chodcov cez Kazansku...aaale rezervy este vidno...preco by sa konecne vydlazdeny ostrovcek prerobil na uplne bezbarierovy aj cez Kazansku??? Dve strany musia stacit, budme radi ze je to aspon takto... :-) A ten stredovy paostrovcek nech tam je este roky, zabava musi byt, no nie?

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/28621/priechod-pre-chodcov
Prosim o uprimnu odpoved z Magistratu BA, ze na opravu nie su peniaze.
Dakujeeem.
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na predmetný ostrovček sa momentálne výsadba neplánuje z dôvodu veľkého množstva výsadby na prioritných uliciach a častiach.

Ďakujeme za porozumenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. október 2018

Ivan Magál

Aha, mozete tomu anonymnemu pracovnikovi z Oddelenia vztahov s verejnostou, vysvetlit, ze tie ostrovceky nikto, ale naozaj nikto nechce nicim vysadit. Ten stredovy treba zrusit a tie krajne upravit bezbarierovo. Chapeme sa uz konecne???
04. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom na dlhšiu dobu od odpovede Vám nevieme povedať kde presne nastala chyba. Odpoveď asi patrila k inému podnetu.
Predmetný podnet sa už rieši projektom úpravy križovatky s dodávateľom stavby Mendelsohn.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. apríl 2021

Lukáš

Niečo nové vo veci?
16. apríl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Lukáš,
otázku preposielam na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania