Ohradenie kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Vyhorety kontajner na kadnarovej a neustale sa prehrabujuci bezdomovci. Chcela by som poprosit mestsku cast aby vyzvala majitela pozemkov o ohradenie a uzamknutie kontajnerov.

01. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť vyzve správcu, aby ohradili kontajnerové stojisko.

Ďakujeme

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
18. december 2016

Martin U

už tam vystavali uzamykateľnú ohradu na kontajnery
21. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontajnerové stojisko je ohradené.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.