Problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Ľubica K. 18. mája 2016

Takýto výhľad má vodič vychádzajúci z ul. J. C. Hronského na Kraskovu. Autá vychádzajúce zo Sibírskej ulice vôbec nevidí. Mohli by zodpovední dať na chodník, čo ja viem stĺpiky alebo nejaký kvetináč? Ešte skôr než sa stane prípadná kolízia?

20. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
26. máj 2016

Yveta Fodorová

Ďakujem za podnet, tiež som chcela pridať takýto veľmi podobný. Vôbec nie je vidno pri vychádzaní z ulice J. Cígera-Hronského a zažila som už aj kolíziu pre nepriehľadnosť, keď som sa pomaly vysúvala na Kraskovu. Denno denne takýto problém ! Ja uznám, že je málo parkovacích miest pre obyvateľov keď jedna firma má aj 5-6 motorových vozidiel ( Dolinský výťahy napr.), no osobne si myslím, že by sa malo parkovať s rozumom s ohľadom na bezpečnosť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania